Naši kolegové

 • Jsem velmi vděčný, že mi dal Marmon příležitost ke kariérnímu i osobnímu rozvoji. Nastoupil jsem v roce 2021 jako operátor výroby na lince Grohe, o půl roku později jsem se dostal do skladu, kde jsem se staral o zásobování výroby a zaskladňování materiálu. Teď už 9 měsíců pracuji ve skvělém týmu oddělení Externí Logistiky. V každém týmu jsem potkal úžasné kolegy, kteří mě podporovali a inspirovali. Díky nim jsem se naučil mnoho nového a získal neocenitelné zkušenosti. Je pro mě radostí být součástí Marmonu.

  Dmitrii Tcaciuc, External Logistics Specialist

 • Do Marmonu jsem nastoupila v březnu roku 2021. V té době to byla nová budova, strohé kanceláře, provizorní výrobní a skladové prostory. Těší mě, když vidím, jak firma vypadá dnes: moderní, příjemné, spolupracující prostředí, zkušení zaměstnanci, kteří přispívají k růstu firmy. Velice si vážím svých kolegů a cítím se dobře v kolektivu, kde se lidé navzájem respektují.

  Dagmar Hünerová, Customer Service Representative – SME

 • Když jsem nastupovala do Marmonu, líbilo se mi, že je to nová firma a lákala mě možnost naučit se něco nového. Začínala jsem jako picker na Marmon Linku, nejdřív jsem se naučila pracovat s retrakem, potom s počítačem a systémy. Asi za půl roku jsem se stala zástupcem Shift Leadera a nedávno jsem dostala příležitost a zodpovídám teď za celou směnu. Nejvíc se mi v Marmonu líbí přátelská atmosféra, kterou tu máme.

  Petra Vodičková, Warehouse Shift Leader

 • Máme jedinečnou příležitost se společně podílet na rozvoji firmy a realizovat naše společné projekty. Naší silnou stránkou je umění naslouchat lidem, respektovat názor jednotlivce i kolektivu. To vše nás společně vede k úspěšnému splnění hlavních cílů.

  Michal, Operations Manager

 • Větší část mého života je spojena s kvalitou a prací pro nadnárodní korporátní firmy, a proto má volba byla jasná. Společnost Marmon je jeden z největších světových hráčů poskytující sílu, jistotu a nadstandardní zázemí pro všechny zaměstnance.

  Martin, Quality Manager